Tuss darmowa dostawa

WYSYŁKA

Przesyłka kurierska 10,90zł. 

Przesyłka kurierska pobraniowa  18zł. 

Przesyłka do krajów UE 40zł.

W przypadku przesyłek zagranicznych po za UE prosimy o wcześniejszy kontakt w celu wyceny przesyłki.

Wysyłka w ciągu 2-3 dni od zaksięgowania wpłaty.

ZWROTY i WYMIANY

  1. Klient - będący konsumentem, w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego, na podstawie ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów - ma prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem, oryginał oświadczenia należy dołączyć do odsyłanego towaru. W takim przypadku zwracamy koszty produktów bez kosztów wysyłki. Możemy również wymienić produkt na inny, rozmiar lub model. Proszę dokładnie zapoznać się z opisem każdego produktu.
  2. Zwrot następuje tylko i wyłącznie po okazaniu i odesłaniu dowodu sprzedaży.
  3. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym towar został dostarczony Klientowi.
  4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na adres: TUSS Agata Matusiak ul. Łódzka 205, 62-800 Kalisz.
  5. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy/wymiany został dołaczony do paczki.
  6. Zwroty i wymiany są rozpatrywane w każdą środę miesiąca.
  7. Wymiany możemy dokonać zawsze, jeżeli wybrany przez Klienta towar i rozmiar jest dostępny. Koszty odesłania i ponownej wysyłki ponosi klient. Koszty wysyłki 10,90 zł należy dopłacić na konto firmy, podając w tytule numer zamówienia.