Tuss darmowa dostawa

Nowe produkty

Promocje

Informacja

Blog - co nowego?

Ubrania dla mamy, syna i córki – propozycja odzieży dla mam i dzieci

Czy zastanawialiście się kiedyś jak świat zareagowałby, gdybyście ubrali się w ciuszki swoich dzieci? Szef i koledzy z biura mieliby zapewne dużo zabawy. Ale wyobraźmy sobie, że to nasz maluch dostaje miniaturkę której z Twoich bluzek. Prawda, że uroczo?
Czytaj dalej

Ubrania dla mamy i córki – propozycje prosto od producenta ubrań dziecięcych

Wizja świata oczami dziecka jest zupełnie inna, niż osoby dorosłej. Czasem nieświadomie wyzbywamy się szansy zadowolenia z małych rzeczy, skupiając uwagę na troskach dnia codziennego. Dobrym krokiem w kierunku przełamania barier i zbliżenia się nieco do świata naszych pociech jest skorzystanie z oferty polskiego producenta odzieży dziecięcej – TUSS.
Czytaj dalej

Producent ubranek dla dzieci, proponuje odzież dla mam i dzieci

Tan artykuł kierowany jest szczególnie do rodziców, którzy szukają inspiracji i zmiany w swojej szafie i garderobie pociechy. Mimo tego, że wybór produktów polskich producentów odzieży dziecięcej jest spory, brakuje nam jakiejś ciekawej inicjatywy. Postanowiliśmy więc przeszukać Internet.
Czytaj dalej

Polskie ubrania dla dzieci – TUSS producent odzieży dziecięcej

Hasło „dobre bo polskie” dotychczas tyczyło się raczej produktów spożywczych. Co ciekawe jakość na rodzimym rynku, ale także za granicą to znak rozpoznawczy producentów ubrań dla dzieci. Odzież dla mamy i dziecka to idea stosunkowo młoda – przebija się do mainstreamu małymi kroczkami, obalając kolejne obyczajowe i konwenansowe mury.
Czytaj dalej

Odzież dla mamy i dzieci – propozycje od producenta odzieży dziecięcej

Moda dziecięca aktualnie staje się nie mniej ważna, niż ubrania dla dorosłych. Rodzice znajdują wiele przyjemności w kupowaniu odzieży dziecięcej – wszak maluchy to nasza chluba, zatem zawsze chcemy ubierać je uroczo i na czasie. Polscy producenci ubrań dla dzieci wyszli właśnie z nową kolekcją na drugą połowę wakacji. Moda dla mamy i dziecka – co znajdziemy w najmodniejszych katalogach? Sprawdźmy!
Czytaj dalej

Komplety ubranek dla dzieci – zestawy dla mam i ich pociecha

O takich kompletach słychać już trochę od dawna, ale ciężko spotkać się z tym na ulicy. Już znacznie bardziej widoczne jest noszenie ubranek dla dzieci i ich odpowiedników dla mam za naszą zachodnią granicą. Wielu rodziców utożsamia się z dzieckiem także pod względem mody – w taki sposób (poprzez odpowiednią odzież dziecięcą), chcą zaszczepić maluszkowi poczucie stylu, dbałość o detale oraz stworzyć więź, swoistą drużynę w rodzinie.
Czytaj dalej

Czy zakupy z dzieckiem to musi być udręka? Jak kupować wspólnie ubranka dla dziecinie

Otóż zastanówmy się nad jednym aspektem – jak dobrze kupować odzież dziecięcą. I nie chodzi tutaj o to, by efektywnie wydawać pieniądze, a o sam proces doboru odzieży dziecięcej w sklepie – wycieczkę do galerii handlowej ze szkrabem. Już słyszę uszami wyobraźni westchnięcia rodziców, którzy przypominają sobie pierwsze wyprawy do sklepów z ubrankami dla dzieci. Okazuje się, że ten koszmar można opanować. Oto kilka cennych rad jak to zrobić.
Czytaj dalej

Oto kilka cennych porad na co zwracać uwagę przed kupnem ubranek dla dziecięca

Odzież dziecięca jest tematem, na który, zwłaszcza dzieci w wieku przedszkolnym, zaczynają zwracać uwagę. Musimy mieć świadomość, że ubranka dla dzieci nie mogą być tylko funkcjonalne i przyzwoite, one muszą się im także podobać. Dobrze jest chodzić wspólnie na takie zakupy, obserwując bacznie to, na co zwraca uwagę Twoja pociecha.
Czytaj dalej

Nasza lista osobista odzieży dziecięcej – najlepsze fasony ubranek dla dzieci

Dziecko nie musi chodzić ubrane ciągle w takie same ciuszki. Być może powiecie, że maluszek to nie model na wybiegu i ciągle coś brudzi, więc kupowanie stylowych ubranek dla dzieci mija się z celem. Ale czyż nie jest uroczo dodać trochę oryginalności do garderoby z odzieżą dziecięcą?
Czytaj dalej

Odzież dziecięca – najtrafniejsze wzory ubranek na nowy sezon

Wbrew powszechnej opinii, dzieci zwracają uwagę na odzież dziecięcą i mocno się z nią identyfikuje. Jest to jeden z niewerbalnych sposobów na podkreślenie, a nawet wyłuszczenie pewnych cech charakteru, osobowości i ustala rozwój gustu. Ubranka dla dzieci muszą więc być starannie wyselekcjonowane, najlepiej w taki sposób, aby noszenie ich było dla dziecka radością i mogło się ono identyfikować ze swoją garderobą.
Czytaj dalej