Czy zastanawialiście się kiedyś jak świat zareagowałby, gdybyście ubrali się w ciuszki swoich dzieci? Szef i koledzy z biura mieliby zapewne dużo zabawy. Ale wyobraźmy sobie, że to nasz maluch dostaje miniaturkę której z Twoich bluzek. Prawda, że uroczo? No właśnie, z tego samego założenia wyszła firma TUSS – polski producent odzieży dziecięcej, tworząc linie ubrań dla mam i dzieci. Uniwersalne, oryginalne i jakościowe produkty, które pozwolą na rodzinną integrację garderoby. Czy taki trend przyjmie się w naszych realiach?

Ubrania dla mam i dzieci – czy warto?

To pytanie zadają sobie zapewne sceptycy. Czy nie jest to śmieszne? Czy kupowanie ubrań w ofercie producenta odzieży dla dzieci to wstyd? Nie, jeśli postanowimy przełamać stereotypy i nudne bariery. Wspólny czas spędzony z maluchami może, a nawet powinien obfitować w radość, śmiech i wspaniałą atmosferę. Na te czynniki składa się wiele szczegółów, między innymi właśnie garderoba. Kupno i noszenie ubrań dla mam i dzieci jest bardzo urocze – pokazuje więź w rodzinie, doskonałe kontakty i to, że każde dziecko może mieć w sobie pierwiastek dorosłości, a każdy rodzic może w każdej chwili na powrót znaleźć w sobie szkraba sprzed lat.

Odzież dla mam i córek to okazja by się wyróżnić. Pokazać niekonwencjonalne podejście, odmłodzić się i dodać element dziecięcej radości do swojej kreacji. Producenci odzieży dla dzieci mają w swojej ofercie serię sukienek na okazję typu wesele czy chrzciny. To najlepszy czas na to, by zadziwić gości, wyróżnić się w tłumie i pokazać przynależność – wszak rodzina to przecież jedna drużyna, a zatem i stroje takie same! Klienci, którzy korzystają z odzieży dziecięcej tego typu, chętnie kupują także letnie kolekcje. Wakacje nad morzem to doskonała okazja, by wyluzować się i ponosić trochę lekkich ubrań w jednym tonie z naszymi pociechami.

Ubrania dziecięce producent TUSS – przykłady odzieży dla mam i dzieci

Jakie kolekcje możemy aktualnie wyróżnić wśród ubrań dla mam i dzieci? - zapytaliśmy przedstawiciela firmy TUSS, która odpowiedzialna jest za nowatorskie projekty odzieży dziecięcej. Okazuje się, że w sezonie dominują lekkie, klasyczne wzory – przykładem marynarskie paski białe i niebieskie. Nadspodziewanie dobrze przyjęła się także seria ubrań dla mam i dzieci, która dedykowana jest do uprawniania sportu. Mowa tutaj o dresach, bluzkach termicznych, bezrękawnikach (idealnych na letnie i jesienne wieczory, lub przejażdżki rowerowe).

Nie zawsze wspólna odzież dla mamy i dziecka to wierna kopia ubioru jednego i drugiego. Wystarczy zwykle jeden, charakterystyczny element jako wspólny mianownik, który nadaje jednakowego stylu. Polski producent odzieży dla dzieci jako przykład podaje bluzy z kapturem – świetne na luźne wyjścia na zakupy lub spacer z psem. Idealne dla mam i ich pociech.